Nahrávám...

Welcome to the Deffender.eu Gaming Server!

[Donate] - finanční podpora pro server...


Vážení hráči, jste-li s našimi službami spokojeni a chtěli byste nám finančně vypomoci, využijte možnosti dobrovolného příspěvku (DONATE) na provoz serveru. Provoz serveru stojí ročně nemalé peníze a vy nám s tím můžete pomoci. Jakékoliv dotazy týkající se finančního příspěvku směřujte hlavnímu administrátorovi do soukromé zprávy .


** Po vyplnění částky, výběru měny a prokliknutí přes ikonku donate (odeslání formuláře), budete přesměrováni na portál společnosti Paypal pro potvrzení transakce. **


Finanční podpora serveru je dobrovolná a nevratná a nelze za ni požadovat jakoukoliv náhradu (odměnu), ani ji vymáhat zpět. Zvolte výši příspěvku tak, aby pro Vás tato částka neznamenala existenční problémy.

Veškeré dobrovolné příspěvky jsou řádně evidovány a informace o vašich osobních datech nejsou poskytovány třetím osobám, výjimku tvoří spáchání trestného činu. Veškeré finanční prostředky získané z dobrovolných příspěvků jsou použity na provoz a rozvoj projektu Deffender.eu.

Děkujeme všem, kteří se rozhodli náš projekt podpořit. Velice si vašich příspěvků vážíme.

-- Aktualizováno ke dni 1.1. 2017 --

DALŠÍ MOŽNOSTI PODPORY:


Pro nákup služeb u společnosti použijte slevový kupón: WEDOS50 (50% NA WEBHOSTING, 25% NA VPS (SSD), 10% NA DEDIKOVANÝ SERVER).

cron

Přihlásit se  •  Registrovat