Nahrávám...

Otazka

Discuss World of Warcraft.
Lukas112
Newbie

Otazka

Příspěvek#1 » úte pro 12, 2017 2:07 pm

Zdavicko mam zopar otazok dam to vsetko sem nebudem otvarat x topicov
01:Ide o Donate ( 1e=1deff coin ) ? Alebo ako to je.Nenasiel som vobec nejake info (mozno som len zle hladal)
02:Planuju sa k novej sezone aj nejake nove vip veci ? Napr: taxik nahradit .tele pripadne .bank a podobne...
03: je otazka week bonusu bude sa aj menit ? Pretoze uz druhy alebo treti x posebe je proffka ..
04:Neviem ci si niekto vsimol ale je zalostne malo nort kvetov dalo by sa to nejako napravit ? Vdaka a pekny den

Moser
Knight

Re: Otazka

Příspěvek#2 » pát pro 15, 2017 5:01 pm

Lukas112 píše:Zdavicko mam zopar otazok dam to vsetko sem nebudem otvarat x topicov
01:Ide o Donate ( 1e=1deff coin ) ? Alebo ako to je.Nenasiel som vobec nejake info (mozno som len zle hladal)
02:Planuju sa k novej sezone aj nejake nove vip veci ? Napr: taxik nahradit .tele pripadne .bank a podobne...
03: je otazka week bonusu bude sa aj menit ? Pretoze uz druhy alebo treti x posebe je proffka ..
04:Neviem ci si niekto vsimol ale je zalostne malo nort kvetov dalo by sa to nejako napravit ? Vdaka a pekny den

Zdravím,

1. Vše potřebné ohledně "Donate" najdeš v UCP. Přikládám link na UCP =>
https://ucp.deffender.eu/auth/login?bac ... &_fid=dwzf

2. S každou novou sezónou bude možnost zakoupit itemy z předešlé sezóny, tudíž nyní se bude jednat o věci z Obs, Eoe, Naxxramasu. Další změny neplánujeme, ale jsme otevření návrhům :)

3. Weekly bonus se vybírá losováním (tedy random), ale i přesto chápu, že dostat 3x po sobě stejný bonus je podezřele, tudíž slibuji, že příští týden na to dohlédnu.

4. O tom nic nevím, ale pokud bych tě mohl poprosit, hoď to do Bug reporteru a nebo pošli rovnou přes PM naším Developerům.

:hi:

Armyt
Newbie
Věk: 27

Re: Otazka

Příspěvek#3 » pon pro 18, 2017 11:26 am

Moser píše:
2. S každou novou sezónou bude možnost zakoupit itemy z předešlé sezóny, tudíž nyní se bude jednat o věci z Obs, Eoe, Naxxramasu. Další změny neplánujeme, ale jsme otevření návrhům :)

Myslím, že mu nešlo o EQ. Ale čistě o příkazy. Jako napsal například .bank. Nebo .tele. Jako je fakt, že .tele je výhodnější než porty u Teleportéra. Například jsem horďák a chybí mi tam porty do některých horde lokací, ale mám port do Ali lokací. To mi nepřijde zrovna dvakrát super. Jasně, s .tele se můžu portovat "všude", ale naopak je to doopravdy výhoda VIP účtu. Protože takto to moc výhoda není. Možná bych vážně přidal .bank, .tele, a třeba .explore. Ale to je na Vás, nicméně je fakt, že to tu máte trochu hůř nastavené (i co se ceny mountů týká).

Zpět na