Nahrávám...

Welcome to the Deffender.eu Gaming Server!

SMITE

Presentation of games and discussions about them. Searching for team and teammates.
Fatline
Retired Admin
Příspěvky: 253
Kontaktovat uživatele:

Re: SMITE

Příspěvek#311 » stř čer 18, 2014 4:09 pm

rikam ze se mi to nechce googlit a ty me tam posles... fakt diky :D



Uživatelský avatar
Harsh
Retired Head GM [FUN Realm]
Příspěvky: 173

Re: SMITE

Příspěvek#312 » stř čer 18, 2014 4:15 pm

Protože jsme snad jediný kdo to ještě hraje :D . A odpovědět Ti nedokážu.

JUMP?
Je to jen na nudu. Třeba já když si dám pentakill, tak pak proskáču všechny lajny.

ZOOM?
Odzoomovat se to dá pouze scrollem :)


Obrázek

Retired Game Master - FUN Realm
Retired Head Event Master - FUN Realm
Retired Head Game Master - FUN Realm
Retired Head Event Master - BG 3.3.5a
Retired Developer - BG 3.3.5a
SPOILER: [+] UKÁZAT
Obrázek

Fatline
Retired Admin
Příspěvky: 253
Kontaktovat uživatele:

Re: SMITE

Příspěvek#313 » stř čer 18, 2014 4:40 pm

hmm nevypada to ze bys mel ty herni mechaniky moc v malicku... nejaky efekty musej brat v uvahu 3d hitboxy ... i par randomu na googlu to rikalo, ze ve vzduchu mas pevnou hybnost az do dopadu (jako ve wow, jestli si nekdy hral PVPcko na vyssi urovni) ...akorat je totalne braindead ze i kdyz se za letu otocis, tak te to v pulce letu zpomali :D

a prijde mi totalne na hlavu muset mit 16 godu na to abys moh hrat zakladni mapu, kdyz na to budu setrit snad 500her... rekl bych ze uz vim proc to nikdo nehraje :D

A jak nastavim co mi to autoleveluje/autonakupuje ?

a jaky je cap na cooldown reducion ?



Uživatelský avatar
Harsh
Retired Head GM [FUN Realm]
Příspěvky: 173

Re: SMITE

Příspěvek#314 » stř čer 18, 2014 5:02 pm

16 godů máš koupených hned.

A cd reduction lze max. dosáhnout 40%.


Obrázek

Retired Game Master - FUN Realm
Retired Head Event Master - FUN Realm
Retired Head Game Master - FUN Realm
Retired Head Event Master - BG 3.3.5a
Retired Developer - BG 3.3.5a
SPOILER: [+] UKÁZAT
Obrázek

Uživatelský avatar
Mishaa
Retired Head GM [FUN Realm]
Příspěvky: 44

Re: SMITE

Příspěvek#315 » pon črc 07, 2014 5:11 pm

Ak sa potrebujete spýtať niečo ohľadom smitu, čokoľvek, tak mi píšte na skype michaela3961 a ja vo všetkom rada odpoviem. Momentálne to tu málokedy sledujem, no rada pomôžem či už nejak zaučiť alebo dať pár hier spolu alebo čokoľvek vysvetliť :) (Harsh potvrdí :D)

Autolevel a autobuy vypneš keď si v match lobby a vyberáš a lockuješ goda tak tam ako sú skiny dookola to niekde je prípadne priamo v hre v shope a v spelloch.

A s tým nikto nehraje.. Smite je momentálne číslo 3 z najhranejších týchto hier a stále sa rozrastá. Stačí sledovať streamy, komunitu a tournamenty :)

Smite hrám stále tiež :) Už druhý rok.


Obrázek

SMITE Cupid - little but smart :3
Retired Head GM Deffender FUN a mnoho ďalších retired..

Uživatelský avatar
Deggo
Knight
Příspěvky: 129

Re: SMITE

Příspěvek#316 » sob črc 26, 2014 7:11 pm

Tak jsem se k té hře vrátil a zatím bída - tím myslím, jakože jsem strašně špatnej :D Dokud jsem hrál Betu a bylo tam 10 champů, tak jsem věděl ještě co stavět a tak, teďka jich tam je 80 a já jsem úplně zmatenej...Ao Kuang je ale pořád top champ, to jsem rád. Teďka se mi líbí Isis a Ares, jsou zajímavý, všehovšudy vše co je ranged nebo má escape mě baví (Ares výjimka). Nicméně teda dostat za Arenu 30 favorů, když champ stojí 5500 je fakt šílenost. Stále je 1k favorů na level up? Jinak jelikož jsem to měl už od bety, dostal jsem 650 gemů 8-)


Podstata podstaty je v podstatě nepodstatná.

Uživatelský avatar
Switchbackqt
Commander
Příspěvky: 396

Re: SMITE

Příspěvek#317 » sob črc 26, 2014 8:02 pm

Deggo píše:Tak jsem se k té hře vrátil a zatím bída - tím myslím, jakože jsem strašně špatnej :D Dokud jsem hrál Betu a bylo tam 10 champů, tak jsem věděl ještě co stavět a tak, teďka jich tam je 80 a já jsem úplně zmatenej...Ao Kuang je ale pořád top champ, to jsem rád. Teďka se mi líbí Isis a Ares, jsou zajímavý, všehovšudy vše co je ranged nebo má escape mě baví (Ares výjimka). Nicméně teda dostat za Arenu 30 favorů, když champ stojí 5500 je fakt šílenost. Stále je 1k favorů na level up? Jinak jelikož jsem to měl už od bety, dostal jsem 650 gemů 8-)


tohle mě jako sralo nejvíc, jsem to hrál tak 3 dny než jsem se v podstatě dozvěděl kolik stojí dobrej champ a kolik mám u sebe těch bodů ... to se tam farmí tak champ 14 dní v kuse ne? :mrgreen: ale je to tak rok co jsem to hrál, tak už je to možná trošku jiný no ... jinak nejlepší je stejně luxka ala Ra ( tuším ) :P



Uživatelský avatar
Harsh
Retired Head GM [FUN Realm]
Příspěvky: 173

Re: SMITE

Příspěvek#318 » ned črc 27, 2014 3:21 am

Dnes se to smite pohybuje trošku jinde no. Byl jsem rád za to co bylo před měsícem, ale co tam provedli teď, je ohavnost.


Obrázek

Retired Game Master - FUN Realm
Retired Head Event Master - FUN Realm
Retired Head Game Master - FUN Realm
Retired Head Event Master - BG 3.3.5a
Retired Developer - BG 3.3.5a
SPOILER: [+] UKÁZAT
Obrázek

Uživatelský avatar
Deggo
Knight
Příspěvky: 129

Re: SMITE

Příspěvek#319 » pon črc 28, 2014 5:12 pm

Ok, stačilo 20 Arén a člověk se naučil už všechny postavy i spelly, už jenom vypilovat ty item buildy a zvyknout si na aimování spellů. Na jungle si netroufnu a ty zkratky na pokřiky mě pěkně jebou :D Hraju Isis, Ao Kuanga a Chang'e


Podstata podstaty je v podstatě nepodstatná.

Uživatelský avatar
Harsh
Retired Head GM [FUN Realm]
Příspěvky: 173

Re: SMITE

Příspěvek#320 » úte črc 29, 2014 10:31 am

Bastet je uselles v late game, takže to není dobrá volba na dlouhé hry.


Obrázek

Retired Game Master - FUN Realm
Retired Head Event Master - FUN Realm
Retired Head Game Master - FUN Realm
Retired Head Event Master - BG 3.3.5a
Retired Developer - BG 3.3.5a
SPOILER: [+] UKÁZAT
Obrázek

Zpět na


cron

Přihlásit se  •  Registrovat