Nahrávám...

Welcome to the Deffender.eu Gaming Server!

Hearthstone

Presentation of games and discussions about them. Searching for team and teammates.
Uživatelský avatar
Flesh
Retired Head Moderator
Příspěvky: 11

Re: Hearthstone

Příspěvek#181 » ned led 18, 2015 10:21 pm

Osobně to nehraju od curse of naxxramas. Moc se mi to od těch prvních patchů nelíbí. GvG jsem si pár her zahrál a už se mi vůbec nelíbí. Podle mě RNG je dobrej prvek hry, ale nemuseli tam toho narvat tolik mimoto, že tutim zničili celkem dost competitive hraní, protože random prvky to znemožňují. Prostě old good vannila a ještě spíš beta, která byla podle mě asi nejlepší část hry :D


SPOILER: [+] UKÁZAT
27.5.2012 - 22.8.2014 - Player
23.8.2014 - 7.9.2014 - Event master - BG realm
28.9.2014 - 22.11.2014 - Event master - BG realm
22.11.2014 - 8.12.2014 - Game master - BG realm
23.12.2014 - 4.4.2015 - Moderátor hlavního fora
4.4.2015 - 7.5.2015 - Head Forum Moderator
7.5.2015 - současnost - Navždy pryč

Fatline
Retired Admin
Příspěvky: 253
Kontaktovat uživatele:

Re: Hearthstone

Příspěvek#182 » pon led 19, 2015 4:52 am

Ono jejich cilem bylo balancnout classy a udelat to vic fun... a pridali tolik rng ze ted je to statisticky asi vic balanced a ty comba jsou urcite vic funny... v constructed ani arenach to dlouhodobe nevadi, ale krapek to znemoznuje turnaje... ktery by se museli delat nejak dlouhodoby..



Uživatelský avatar
razor15
Warlord
Příspěvky: 451

Re: Hearthstone

Příspěvek#183 » ned úno 01, 2015 5:23 pm

Už jen čekám na to, kdy smažou huntera a dají odškodnění všem, kdo ho nehráli, protože to, jakým způsobem dosahují ostatní classy výsledků a jakým způsobem jich dosahuje hunter...za počítač posadíte psa a necháte ho běhat po klávesnici. Za týden příjdete a ten pes má rank legend.



Doomed
Blood Guard
Příspěvky: 154

Re: Hearthstone

Příspěvek#184 » úte úno 03, 2015 11:09 pm

Po dlouhe dobe jsem zacal hrat a zatim si nejvic uzivam oil rouga, ale asi si posetrim dusty na mech mage :DD


Obrázek

Uživatelský avatar
Spyre
Retired Head GM [BG 3.3.5a]
Příspěvky: 134
Kontaktovat uživatele:

Re: Hearthstone

Příspěvek#185 » pon úno 16, 2015 8:10 am

Vcera som si to zas stiahol no cakalo ma tam dost nemile prekvapenie... tymi gvg kartami to posrali, moc balanced mi teda nepridu ... :D


Obrázek


SPOILER: [+] UKÁZAT
Retired GM,CHM,HGM,FB mod [BG]

Fatline
Retired Admin
Příspěvky: 253
Kontaktovat uživatele:

Re: Hearthstone

Příspěvek#186 » pon úno 16, 2015 10:31 am

GvG je prave docela dost balanced... ale tim ze jsou tam tak strong random efekty, ze statisticky uz mezi classama nejsou takovy rozdily :D ... jen to krapek rujnuje turnaje, kdyz kdokoliv s jakymkoliv good deckem muze dat kohokoliv, staci to trochu haluznout :D ...a na turnaji nemuzes hrat 50 her abys videl kdo je fakt lepsi :D

E: jn hunter je krapek braindead class ... nedavno sem ho vzal pro prdel do areny a nejak nechapu jak slozil deck s 5x1m, 12x2m, 6x3m, 4x4m, 1x5m, 1x6m, 1x7m ... snad v kazdy hre jsem byl po 5. kole bez karet a jen topdeckoval, ale mel jsem samy charge/direct dmg, takze jsem je proste ustrilel/urubal s tim co jsem mel na stole a 9 win with all-face strategy :D



Uživatelský avatar
razor15
Warlord
Příspěvky: 451

Re: Hearthstone

Příspěvek#187 » pát bře 06, 2015 6:29 pm

Tak na to se těším, to zas budou OP decky...

http://eu.battle.net/hearthstone/en/exp ... -mountain/



Fatline
Retired Admin
Příspěvky: 253
Kontaktovat uživatele:

Re: Hearthstone

Příspěvek#188 » pát bře 06, 2015 11:14 pm

Vypada to ze blizzard stale pojede svou balance "make it random" strategy..



Uživatelský avatar
xXxUWOTxXx
Scout
Příspěvky: 11

Re: Hearthstone

Příspěvek#189 » pon dub 06, 2015 4:33 pm

chcete nekdo rekt od MLG noscopera? napiste do SZ a poslu vam battletag

hraju len:

midrange legendary budget priest
control legendary budget priest
aggro rng deathlord priest
blingtron GvG priest
mech midrange mage
reynads flood mage // flood mage edited
control alex/block mage

-- dost to vyjebává s tou aggro metou, co je tam ted + ramp/combo druidama, war etc...
-- oil rogue/ mill rogue/handlock cancer decky s tim vyjebou vetšinou


no co cekat, kdyz sem hral ve wowku jen priesta a ted tryharduju maga -.-


E: nebo radsi zaspamujte Vicka, aby mi to napsal na skype, bo ted jedu na kolej, kde je siroko daleko perma IP ban :D a neni tam dynamic IP + VPN/proxy jsou zakazane... a nechce se mi furt zapinat LTE modem :D



Doomed
Blood Guard
Příspěvky: 154

Re: Hearthstone

Příspěvek#190 » úte dub 07, 2015 6:52 am

no meta vypada asi tak ze se hraje face hunter a jakejkoliv deck co obsahuje dr. booma, s tim ze nejobsahlejsi je oild rogue, savage / force druid a mech mage


Obrázek

Zpět na


cron

Přihlásit se  •  Registrovat