Nahrávám...

Welcome to the Deffender.eu Gaming Server!

Diablo III

Presentation of games and discussions about them. Searching for team and teammates.
Uživatelský avatar
Drifters
Retired Game Master [BG 3.3.5a]
Příspěvky: 29

Diablo III

Příspěvek#1 » ned lis 10, 2013 2:32 pm

http://www.diablofans.cz/

Na této stránce se dozvíte aktuální věci spojené s Diablem



Uživatelský avatar
Nufnuf
Retired Moderator
Příspěvky: 117
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo III

Příspěvek#2 » ned lis 10, 2013 2:40 pm

Dobrá hra ale chce to ten novej Datadisk už..


luxus je zločin
Obrázek

Uživatelský avatar
Drifters
Retired Game Master [BG 3.3.5a]
Příspěvky: 29

Re: Diablo III

Příspěvek#3 » ned lis 10, 2013 2:45 pm

Já právě nevím jestli do toho nového datadisku půjdu ještě se musím rozhodnout, ale jsem velice rád že se bude rušit aukce.



Switchback
Scout
Příspěvky: 22

Re: Diablo III

Příspěvek#4 » ned lis 10, 2013 3:44 pm

Strašně jsem se na tu hru těšil a stala se z toho podle mě pěkná sra*ka ... doexpíte a nemáte v podstatě co dělat, itemy už nemaj žádnou cenu v real money, nic tam nemá cenu ... patche žádný a když už náhodou nějakej patch tak nic extra to není ... ta hra bude super až zrušej aukci v březnu příštího roku + bude novej datadisk ale jestli se mi dotoho chce dávat další litr, to teda nevím ... ale datadisk vypadá dost dobře, to jo



CptDolphin

Re: Diablo III

Příspěvek#5 » ned lis 10, 2013 10:41 pm

Nový datáč vypadá slibně, ale slibně vypadalo i samotné d3 no. Nevím jestli půjdu do datadisku.



Uživatelský avatar
Chiligan
Corporal
Příspěvky: 34

Re: Diablo III

Příspěvek#6 » pon lis 11, 2013 6:52 am

Po mesiaci či dvoch hra totálne omrzela,naozaj tam nebolo čo robiť,stále len farmenie. To čo nasľubovali že bude ani polovica vecí tam doteraz nieje...


Obrázek

worm.worm
Scout
Příspěvky: 5

Re: Diablo III

Příspěvek#7 » pon lis 11, 2013 11:17 pm

Chiligan píše:Po mesiaci či dvoch hra totálne omrzela,naozaj tam nebolo čo robiť,stále len farmenie. To čo nasľubovali že bude ani polovica vecí tam doteraz nieje...


Naprostý souhlas, měl sem za Deamon Huntera nahraných nějakých 260hodin + další 2 postavy a pořád to bylo o jednom a o tom samém.
A i kdyby mi neukradli accaunt(a blizzard se na mě vysral)tak bych to hrát přestál, nuda atd...

Lepší je Patch of Exile



Uživatelský avatar
Kravicka
Retired Moderator
Příspěvky: 93

Re: Diablo III

Příspěvek#8 » úte lis 12, 2013 11:45 am

Kazda hra te prestane bavit kdyz u toho sedis 12h + denne. NA CS 1.6 mam po 5 letech asi taky 260 hodin.


Obrázek
.....................Retired GM BG 3.2.x - 3.3.x & GM FUN 3.3.5a & Head Moderator

Uživatelský avatar
Harsh
Retired Head GM [FUN Realm]
Příspěvky: 173

Re: Diablo III

Příspěvek#9 » úte lis 12, 2013 12:43 pm

Tak proč už hrajeme ten Wotlk tak dlouho? Stále dokola ICC :D ... A stále to ty lidi v rámci mezí baví ...


Obrázek

Retired Game Master - FUN Realm
Retired Head Event Master - FUN Realm
Retired Head Game Master - FUN Realm
Retired Head Event Master - BG 3.3.5a
Retired Developer - BG 3.3.5a
SPOILER: [+] UKÁZAT
Obrázek

Uživatelský avatar
Chiligan
Corporal
Příspěvky: 34

Re: Diablo III

Příspěvek#10 » úte lis 12, 2013 3:10 pm

Ide o to že v Diable jediné možnosti čo máš je farmiť a farmiť. Zatiaľ čo wow ti ponúka oveľa oveľa rozmanitejší svet.


Obrázek

Zpět na


cron

Přihlásit se  •  Registrovat