Nahrávám...

Welcome to the Deffender.eu Gaming Server!

Diablo III

Presentation of games and discussions about them. Searching for team and teammates.
Doomed
Blood Guard
Příspěvky: 154

Re: Diablo III

Příspěvek#81 » stř srp 06, 2014 5:20 am

jk to nenahodi nikdy, ale nejak me to nesere


Obrázek

Uživatelský avatar
Switchbackqt
Commander
Příspěvky: 396

Re: Diablo III

Příspěvek#82 » čtv srp 07, 2014 2:55 pm

Tucnak píše:Celkem pekna prace od blizzardu co tak zkousim PTR :D


přidali tam ještě něco? zkoušel jsem to jen na začátku v podstatě a to tam nebyli ještě ani gemy:D jen greater rifts



Uživatelský avatar
Nufnuf
Retired Moderator
Příspěvky: 117
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo III

Příspěvek#83 » čtv srp 14, 2014 12:57 am



luxus je zločin
Obrázek

Uživatelský avatar
Switchbackqt
Commander
Příspěvky: 396

Re: Diablo III

Příspěvek#84 » čtv srp 14, 2014 1:06 am

však to už tam bylo hned, jak vyšel ptr ... nebo si to s něčím pletu?



Uživatelský avatar
Nufnuf
Retired Moderator
Příspěvky: 117
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo III

Příspěvek#85 » sob srp 16, 2014 10:37 pm

tak, je tam nejnovější datum a ja to ještě neviděl :D

už chci ten patch *Censored*


luxus je zločin
Obrázek

Uživatelský avatar
Switchbackqt
Commander
Příspěvky: 396

Re: Diablo III

Příspěvek#86 » sob srp 16, 2014 11:59 pm

hm takže to bude tak 28 nejdřív jestli vůbec ... já to čekal nejpozdějc v půlce prázdnin a popravdě už se mi to diablo moc nechce hrát, snad ty new věci co tam budou, tak budou stát za to ... je někde komplet seznam, co bude v tom patchi nebo tak něco? nevíte ?



Uživatelský avatar
Switchbackqt
Commander
Příspěvky: 396

Re: Diablo III

Příspěvek#87 » úte srp 26, 2014 2:50 am

H-H-H-H-YPEEEEEEEE



worm.worm
Scout
Příspěvky: 5

Re: Diablo III

Příspěvek#88 » úte zář 02, 2014 3:51 am

Ta 2.1, je clekem povedená, líbí se mi grafická úprava, leg. gemy a jejich 2 hý bonus některé jsou opravdu OP, taky se zvedly o něco odměny a rovněž jsou nové achievy. Hodně se mi líbí Vault, který otevírají náhodně treasure goblini, bohužel šance na otevření je hodně malá, ale taky se není čemu divit, když jsou tam takové odměny v podobě goldu, včera jsem si jeden náhodně zašel na T5 s bonus goldem nějakých 6100% a odnesl jsem z Vaultu něco kolem 200 mega. Seasony zrovna taktéž odstartovaly, je toho hodně co se změnilo. Jediné co mi moc nelíbí jsou G rifty, které jsou dělané na rychlost, což je v některých případech na 2 věci, zejména pro lidi se slabším eq, a nejen eq, eq můžete mít klidně bis, ale jak narazíte na blbou elitku, nebo slepý konec na spawnuté mapě... Jednoduše řečeno to neotestuje hráče a je to jen speed run. Btw. zatím to zvládám po Tier 29, což je mé maximum za DH, se kterým chodím Tourmenty 6 a mobky lehaj docela v poho.
Btw. Tier 25-26 = T6+
Jinak celkově je tento Patch povedený a přidal mnohé vylepšení jak v nerfu tak i v boostu - např, DH je teďka díky Dexeritě, ze které těží Armor docela OP + ještě k tomu paragon lvl...
Kdo chcete tak mi pisněte a můžem někdy v noci zahrát, a btw, skype nemám, tkaže jedině přez ts(můžu zařídit).



Doomed
Blood Guard
Příspěvky: 154

Re: Diablo III

Příspěvek#89 » úte zář 02, 2014 6:07 am

byl jsem to ten prvni den s kamosama z tska a taky jsme zustali na 29ce, vys se nam uz moc nechtelo :D stihali jsme to tak tak.


Obrázek

Uživatelský avatar
Switchbackqt
Commander
Příspěvky: 396

Re: Diablo III

Příspěvek#90 » úte zář 02, 2014 9:37 am

hraju season ale přijde mi že grift je na nic, respektivě pro loot mi přijde lepší chodit obyčejné rifty



Zpět na


cron

Přihlásit se  •  Registrovat