Nahrávám...

Welcome to the Deffender.eu Gaming Server!

GTA V

Presentation of games and discussions about them. Searching for team and teammates.
Uživatelský avatar
Evolve
Master Sergeant
Příspěvky: 86

Re: GTA V pre PC, PS4 & XboxOne? Konzoly - Nov 14, PC - Jan

Příspěvek#21 » sob zář 13, 2014 8:10 pm

rozjedu to na svym asusku g74SX?:D

hodil sem svoje staty do tohohle a hodilo mi to tohle, ale sou to asi jenom "predicted system requirements"

Bez názvu.png


Obrázek

Klikejte a kupujte pls...
(6% provize mi de do kapsy :O O)

Uživatelský avatar
Nufnuf
Retired Moderator
Příspěvky: 117
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V pre PC, PS4 & XboxOne? Konzoly - Nov 14, PC - Jan

Příspěvek#22 » sob zář 13, 2014 9:25 pm

HW požadavky ještě nejsou zveřejněné ale myslím že na těch 30 fps by jsi to mohl rozjet při low detailech. Záleží jak dobře to zoptimalizují


luxus je zločin
Obrázek

Uživatelský avatar
Lkopo
Retired Staff
Příspěvky: 271
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V pre PC, PS4 & XboxOne? Konzoly - Nov 14, PC - Jan

Příspěvek#23 » sob zář 13, 2014 10:49 pm

Si to zahrajem po skuskovom no :D


Obrázek

FAQ: Kedy to pôjde?
SPOILER: [+] UKÁZAT
slunce bude vycházet na západě a zapadat na východě. Až moře vyschnou a hory budou létat ve větru jako listí.

worm.worm
Scout
Příspěvky: 5

Re: GTA V pre PC, PS4 & XboxOne? Konzoly - Nov 14, PC - Jan

Příspěvek#24 » stř zář 17, 2014 6:04 am

No jestli to bude jako GTA IV, v prvních měsících... Ne děkuji nechci a co týče HW nebál bych se toho, už na to, že to bude port z konzolí, takže žádná new éra grafiky se nejspíš konat nebude, podle mě to dopadne jak s Watch Dogs, kde autoři slibovali a slibovali a skončilo to tak jak všichni známe, ještě, že jsou hráči chytřejí než autoři a během 14 dnů jeden šikovný týpek našel hlavní kod hry a celou ji tak po grafické stránce vylepšil tak jak byla prezentace na E3.

P.S. GTA V jsem hrál u kámoše na PS3 a nijak mě to neoslovilo, stejnak tak GTA IV, nevím co na tom všichni vidí...



Uživatelský avatar
razor15
Warlord
Příspěvky: 451

Re: GTA V pre PC, PS4 & XboxOne? Konzoly - Nov 14, PC - Jan

Příspěvek#25 » stř zář 17, 2014 7:15 am

worm.worm píše:No jestli to bude jako GTA IV, v prvních měsících... Ne děkuji nechci a co týče HW nebál bych se toho, už na to, že to bude port z konzolí, takže žádná new éra grafiky se nejspíš konat nebude, podle mě to dopadne jak s Watch Dogs, kde autoři slibovali a slibovali a skončilo to tak jak všichni známe, ještě, že jsou hráči chytřejí než autoři a během 14 dnů jeden šikovný týpek našel hlavní kod hry a celou ji tak po grafické stránce vylepšil tak jak byla prezentace na E3.

P.S. GTA V jsem hrál u kámoše na PS3 a nijak mě to neoslovilo, stejnak tak GTA IV, nevím co na tom všichni vidí...

Já si stáhnul 4ku, abych měl přehled a po půl hodině jsem to smazal. Jízda autem prostě nereálná, naopak až příliš velká realnost u pohybu postavy, prostě to nebylo tak zábavné jak SA a to ani z půlky. Jestli GTA V bude stejná, tak se na to vykaslu.



Uživatelský avatar
Lkopo
Retired Staff
Příspěvky: 271
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V pre PC, PS4 & XboxOne? Konzoly - Nov 14, PC - Jan

Příspěvek#26 » stř zář 17, 2014 12:57 pm

Na E3 jasne ukázali rozdiely medzi starou GTA V a nextgen, no, ale E3 sa už nedá tak veriť no :D

Rozhodne verím, že to nebude ako GTA IV, tiež to riadenie áut bolo smiešne (pri väčšej rýchlosti sa to auto ani otočiť nechcelo)

Ja by som GTA IV skôr pomenoval ako prvá skúška do GTA V, ono v V sú už iné enginy na tieto veci ako autá, collisions atď. Ja sa teším hlavne na ten veľký svet a mnoho aktivít, čo tam ponúkajú. Prevažne sa zameriavam len na GTA Online, čo by malo byť kopa zábavy :D


Obrázek

FAQ: Kedy to pôjde?
SPOILER: [+] UKÁZAT
slunce bude vycházet na západě a zapadat na východě. Až moře vyschnou a hory budou létat ve větru jako listí.

IngameQq
Newbie
Příspěvky: 1

Re: GTA V pre PC, PS4 & XboxOne? Konzoly - Nov 14, PC - Jan

Příspěvek#27 » stř zář 17, 2014 3:00 pm

4 mala na hovno optimalizaciu, dodnes ju nic solidne nerozbeha. Dufam ze 5tka uz tak odflaknuta nebude



Uživatelský avatar
Kravicka
Retired Moderator
Příspěvky: 93

Re: GTA V pre PC, PS4 & XboxOne? Konzoly - Nov 14, PC - Jan

Příspěvek#28 » stř zář 17, 2014 6:40 pm

Tak to je engine z MP3 ne ? Takze se to naucili.


Obrázek
.....................Retired GM BG 3.2.x - 3.3.x & GM FUN 3.3.5a & Head Moderator

Uživatelský avatar
Faka
Paladin
Příspěvky: 420

Re: GTA V pre PC, PS4 & XboxOne? Konzoly - Nov 14, PC - Jan

Příspěvek#29 » úte lis 04, 2014 8:23 pm



Obrázek SoP forever

Uživatelský avatar
Lkopo
Retired Staff
Příspěvky: 271
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V pre PC, PS4 & XboxOne? Konzoly - Nov 14, PC - Jan

Příspěvek#30 » čtv lis 06, 2014 12:37 pm

R* dalo moznost ludom robit peticie na pridanie nejakej veci do GTA V a ludom sa zapacil 1st person custom mod, tak tato peticia ziskala vela hlasov a oni sa do toho naozaj pustili. Aspon sa pozeraju aj na svojich zakaznikov, nie ako Ubisoft :D


Obrázek

FAQ: Kedy to pôjde?
SPOILER: [+] UKÁZAT
slunce bude vycházet na západě a zapadat na východě. Až moře vyschnou a hory budou létat ve větru jako listí.

Zpět na


cron

Přihlásit se  •  Registrovat