Nahrávám...

Welcome to the Deffender.eu Gaming Server!

Seriály

This section includes everything that can not be placed elsewhere.
If you need help, ask your questions here.
Uživatelský avatar
Deggo
Knight
Příspěvky: 129

Re: Seriály

Příspěvek#1001 » ned črc 16, 2017 4:03 am

Deggo píše:https://www.csfd.cz/film/350037-sense8/prehled/ Avšak ve světě si to nenašlo moc svoje místo. Netflix zrušil 3. sérii a nechal seriál otevřený. Ono když 1 série stojí víc, než celá série GoT, tedy 100+mega, přičemž to nemá ani desetinovou fanouškovskou základnu, se to asi dalo očekávat. Seriál by si minimálně zasloužil film na zakončení tohoto příběhu.

Upravuji, že byl potvrzen film na zakončení děje.


Podstata podstaty je v podstatě nepodstatná.

Fatlinda
Scout
Příspěvky: 13

Re: Seriály

Příspěvek#1002 » pon črc 17, 2017 7:36 am

Winter is here!



Uživatelský avatar
razor15
Warlord
Příspěvky: 451

Re: Seriály

Příspěvek#1003 » pon črc 17, 2017 4:20 pm

Fatlinda píše:Winter is here!


Přesně tak, proto jsem si ze záložek vyhodil 9gag a na Facebooku u 3 lidí, co furt spoilujou, dal unfollow. Dneska se kouknu, těším se jak malej kluk :D



Uživatelský avatar
Faka
Paladin
Příspěvky: 420

Re: Seriály

Příspěvek#1004 » pon črc 17, 2017 9:36 pm

Chtělo se mi z toho plakat jak jsem byl natěšený. :D


Obrázek SoP forever

Fatlinda
Scout
Příspěvky: 13

Re: Seriály

Příspěvek#1005 » úte črc 18, 2017 5:23 pm

Ja spolu s dalsima par tisic lidma sledoval uz par dni stream kde bezel odpocet do casu vysilani :D ... vysilaci cas byl pro nas dost na hovno, ale nedockavost me i bez budiku vzbudila v 6 rano :D

Spoilery sou svine, ale zas je to lakavy koumat co bude, kdyz je to delany tak aby se to z toho dalo vymyslet dopredu zejo, vzhledem k tomu ze sem videl snad vsechny teorie co na netu sou uz mam dost specificky nazory na to co se asi stane... bohuzel se podle me v tyhle serii jeste stanou jen ty min zajimavy veci ktery se daj lehce predpovedet :D

btw GRRM dropnul v interview mega spoiler, sice ty dusledky jsou rozhodne hlavne pro knizky, ale ve finale to musi zmenit i output TV show

ale porad je to dost mysterious a s otaznikama na to aby to bylo napinavy... westworld byl sice bezkonkurencni v detailech a presnosti, ale zas sem z toho dokazal po 8. dile vymyslet 95% vseho co se stane v poslednich dvou dilech, tak to pak bylo trochu divny :D



Fatlinda
Scout
Příspěvky: 13

Re: Seriály

Příspěvek#1006 » sob črc 22, 2017 7:50 pm

Zacnu koukat na Sense8 a zniceho nic v pulce dilu fastforwarding ke konci story, kterej je delanej tak na 5 sezon? ... tezka podpasovka od tvurcu :D ...a jak sakra prisli na to ze ten serial musej ukoncit tesne pred vydanim druhy serie? ...bylo to i dost jasne videt na konci toho last dilu :D

btw: ja si vzdy rikal "bratri wachovski"...a najednou ctu "sestry wachovski"... maly WTF :D



Uživatelský avatar
RiX
Corporal
Příspěvky: 34
Kontaktovat uživatele:

Re: Seriály

Příspěvek#1007 » ned črc 23, 2017 9:12 am

Prave jsem dokoukal prvni serii Sense8 a ackoliv ten rozjezd byl pomerne protahovanej a pridavali tam sceny, ktere nijak zasadne neposouvaly vyvoj postav, tak jsem rad, ze jsem se ke zhlednuti konecne dokopal :D Scena nekdy okolo 7. dilu kdy transka utikala od sve pritelkyne a Will rikal te badass korejce koho ma prastit driv ve mne konecne probudila pocity "shits finally gettin real" a musel jsem to pres noc dokoukat :D

Uz pomalu zacinam byt zklaman, ze jsou pouze dve serie, ale snad to bude stat za to.
Naposledy upravil(a) RiX dne čtv srp 31, 2017 2:55 am, celkem upraveno 1 x.



Uživatelský avatar
Faka
Paladin
Příspěvky: 420

Re: Seriály

Příspěvek#1008 » ned črc 23, 2017 2:28 pm

fuuuuu





Obrázek SoP forever

Uživatelský avatar
Deggo
Knight
Příspěvky: 129

Re: Seriály

Příspěvek#1009 » ned črc 23, 2017 2:41 pm

a když si vezmeš v potaz, že WW se začlo natáčet maximálně tak před měsícem a že toto je pravděpodobně footage z prvního dílu, tak ... tak nevím co, ale doufám, že to bude mega :D
Ed Harris, šťastnej, ve svým živlu, to prostě chceš :D Ještě teda doufám, že se tam zpátky objeví Anthony Hopkins, že přece jen to tělo v tý jeho privátní laboratoři bylo jeho, protože on tam byl ta nejvíc zajímavá postava, navíc je to dokonalej herec sám o sobě.
1:16 čas, obyčejnej divák si toho vědomě nevšimne, ale podvědomě je tohle to, co nadzvedne seriál, to proč si ho zapamatuje a líbí se mu. Zpětná analýza pak jen dokáže, jak dokonale zahraný to bylo.


Podstata podstaty je v podstatě nepodstatná.

Fatlinda
Scout
Příspěvky: 13

Re: Seriály

Příspěvek#1010 » ned črc 23, 2017 3:51 pm

Nevim jak moc si tu jeste hrajem na spoilery kdyz to tu cte 5 lidi co to uz videlo :D ...a ano anthony hopkins jeden z oldschool prevazne divadelnich hercu proste next level v porovnani s hercema na ktery jsme zvykly :D


WestWorld:
SPOILER: [+] UKÁZAT
Stovky lidi postovaly vsechny mozny teorie, ale nikdo nevidel ten vetsi obrazek ve kterym tam od zacatku jde...a prijde mi ze ho porad moc lidi nevidi.... tohle byla jedna z hlavnich scen celyho serialu
https://www.youtube.com/watch?v=bDT0RQrgFbQ
(btw nejvic op na tom je, ze je to pravda i v realu, coz taky skoro nikomu nedochazi :D)

po ni mi zacinalo byt jasny ford chysta neco co donuti lidstvo prehodnotit svou identitu, v prubehu serie zacinalo byt jasny ze to bude "vzpoura/oziveni/revoluce/integrace" androidu, kde vsechno pripravil a mel plne pod kontrolou v prvni serii a od druhy serie tomu necha volny prubeh a bude jen z pozadi tahat za nitky

A rozhodne neni mrtvej, krom ty hromady hintu a hromady foreshadowingu (vcetne v tyhle scene), to taky proste dava vetsi smysl ze si bude zit v tom dome se svoji rodinou, kterej si tam pripravoval a bude jen tahat za nitky ... nicmene myslim ze se v serialu objevi az tak na konci 2. serie jako jeden z revealu toho co se to tam vlastne delo :D



Zpět na


cron

Přihlásit se  •  Registrovat