Nahrávám...

Welcome to the Deffender.eu Gaming Server!

Seriály

This section includes everything that can not be placed elsewhere.
If you need help, ask your questions here.
Uživatelský avatar
Deggo
Knight
Příspěvky: 129

Re: Seriály

Příspěvek#1011 » stř črc 26, 2017 10:44 pm

https://www.csfd.cz/film/481213-pribeh- ... e/prehled/ Svět, ve kterém mají ženy mají maximálně právo na dýchání, a i to s rezervou. Ze začátku zajímavý, zajímavé myšlenky (souhlasím s něma, žena = majetek!), celkem šílený fanatizmus v našeho Pána, ze kterého mi první 3 díly bylo skoro šoufl. Později už to ale nemělo moc nabídnout, alespoň mi to tak připadalo. Doufám, že i přes otevřenej konec (počítá se to jako spojler?) nebude season 2, protože season 1 kompletně čerpala z knížky, od začátku až do konce. Dal bych tomu tak 6/10.

PS: Alexis Bledel, kterou mnozí znáte z Gilmorových děvčat - taky vám přijde jako škaredá ženská? Je jí už 35, není už to sladké děvče z Gilmorek, nepřipadá mi na ní nic pěkného. :-D Možná je to tím seriálem, ženy měly vypadat zuboženě... Do hlavní role obsadili Elizabeth Moss, která mimochodem taky nevypadala nějak zvlášť pěkně... :-D


Podstata podstaty je v podstatě nepodstatná.

Ofinka
Retired Developer [BG 3.3.5a]
Příspěvky: 10

Re: Seriály

Příspěvek#1012 » čtv srp 03, 2017 11:38 pm

Musim se trochu vyplakat :D Prave sem dokoncil 13 reasons why a musim rict ze na ten hype co je vsude kolem me to az na provedeni celkem zklamalo.. tesil jsem se na skvely drama a mozna to bylo moc pritazeny za vlasy, alespon ze tam bylo par cute herecek - mimo to ocenuju ze Hannah ztvarnila normalni holka ktera byla fakt pekna a ne nejaka VS modelka..

SPOILER: [+] UKÁZAT
herci cool, originalni pribeh i provedeni - privrel bych i oci nad tim ze tam plno veci nedava logicky smysl protoze jinak by se to nedalo natocit na 13 dilu.. Co me ale sere je ze tam je spousta veci ktery jsou strasne zvelicovany a co si budem nalhavat Hannah je celkem drama queen a za plno veci si muze sama, obzvlast prvnich x dilu je celkem bullshit kvuli kterym jsem si uspesne vypestoval averzi k hlavnim hrdinum.. napr potom co si Hannah tak bravurne nabajtila Justina v uvodu (scena s busem a tak) se mi nechce ani verit ze nedokazala za celou dobu pushnout Claye kdyz vedela jak je marnej.. nakonec jsem se donutil dostat se k poslednimu dilu kterej byl tolik vyzdvihovan, ten me ale nijak nenadchnul, spousta otazek zustalo nezodpovezenych a ani to nebylo nejak extra vygradovany (treba ten poradce se celej serial chova jak supr profesional a urcite by nerikal takovy *Censored* kdyz mu tam buchta breci ze byla rejpnuta).. nejvic se mi asi libil vyvoj Claye v poslednich par dilech coz naznacovalo nejakou hlubsi myslenku o tom jak by lidi meli srat na vnitrni blok a rict co si myslej nez pak brecet ze to neudelali (treba pozvat nekoho na date), naopak nejvic jsem nakonec soucitil prave s Justinem kterej vypadal ze mel dost fucked up vztahy doma a mozna byl nakonec ze vsech nejrozumnejsi.. a mozna i rodicu Hannah kteri byli celkem v pohode a ani nemeli moznost ji pomoct (coz je vlasnte na cely zapletce nejvetsi fun kdyz si stezuje ze ji nikdo nezastavil).. jsem ochotnej si pripustit ze asi nejsem cilova vekova skupina a kdejakej stredoskolak se v tech postavach muze videt.


kazdopadne diky za tip, stalo to za shlednuti.. kdyby byl nejakej typ na supr drama tak sem s tim :)



Uživatelský avatar
Deggo
Knight
Příspěvky: 129

Re: Seriály

Příspěvek#1013 » pát srp 04, 2017 1:31 am

K 13RW
SPOILER: [+] UKÁZAT
Máš víceméně pravdu. Hannah byla Attention Whore a Drama Queen, co si budem vykládat :-D Některý ty důvody nedávaly smysl, ale když se nad tím povzneseš, tak prostě hnedka ten první důvod si můžeš říct, že to byl její sen, její vysněný moment, ta pravá chvíle, o kterou stála celej svůj život a Justin jí to zkazil...No a pokud ne, tak prostě jen ukázal nějakou fotku svým kámošům, ... Nevím jak vy, ale já si Jeffa vůbec nevšiml, že umřel - vím, že na něj byla narážka hnedka v druhým díle, že je Hannah už druhá oběť (kdo je ta první, mm?) ale on byl takovej bro, že jsem si nedokázal připustit, že to byl on :-D Ke třináctému dílu musím říct, že sebevražedná scéna byla, jak to napsat, celkem síla...Viděl jsem Hannibala a spoustu jiných nechutností, ale u tohoto jsem se svíjel v křečích. Celkově i ta reakce rodičů byla perfektní a řekl bych, že 100% autentická. Nejlepší myšlenku seriálu bych asi pak vyzdvihl Alexe, o němž ten seriál vlastně celej byl, jen my, nepozorní diváci, stejně tak jeho nepozorní kamarádi, si toho v průběhu možná všímáme, ale nedáváme tomu plnou pozornost, jakou bychom měli, viz Hannah. Co víc dodat, jsem fanda, neskutečně jsem si ten seriál užíval.

btw. určitě ještě stojí za to si přečíst knižní důvody, kde třeba ten poslední dává větší smysl. V knižní předloze šla za Brycem úmyslně, aby ji znásilnil, chtěla už ten poslední důvod, ten poslední hřebík do rakve, zatímco v seriálové to bylo jakože: "Jsem na procházce, hele párty, hele jdu do bazénu, ..."


https://www.csfd.cz/film/55031-11-22-63/prehled/ - Na něčí doporučení na tomto forku jsem sjel tento seriál a kupodivu překvapil. Nemám moc Jamese i Dave Franca v lásce, mají oba dva divnej obličej, ale celkově ten nádech 60. let a všeho ostatního z toho udělali koukatelnej a zajímavej seriál.


https://www.csfd.cz/film/343181-jedna-noc/prehled/ - Zajímavé krimi, k vyřešení případu máte vše ukázané v prvním díle, je jen na vás, jak moc šikovní jste...každým dílem se odkrývá kus skládanky, zajímavej vývoj hlavního hrdiny. Takovej muslimskej nerdík to ze začátku byl... :-D

No a teď se chystám na https://www.csfd.cz/film/305322-most/prehled/ takže tak za 3 dny napíšu, jaký to bylo :-D 30 dílů, co to je pro nolifera?


Podstata podstaty je v podstatě nepodstatná.

Ofinka
Retired Developer [BG 3.3.5a]
Příspěvky: 10

Re: Seriály

Příspěvek#1014 » pát srp 04, 2017 7:48 am

Deggo píše:K 13RW
SPOILER: [+] UKÁZAT
Máš víceméně pravdu. Hannah byla Attention Whore a Drama Queen, co si budem vykládat :-D Některý ty důvody nedávaly smysl, ale když se nad tím povzneseš, tak prostě hnedka ten první důvod si můžeš říct, že to byl její sen, její vysněný moment, ta pravá chvíle, o kterou stála celej svůj život a Justin jí to zkazil...No a pokud ne, tak prostě jen ukázal nějakou fotku svým kámošům, ... Nevím jak vy, ale já si Jeffa vůbec nevšiml, že umřel - vím, že na něj byla narážka hnedka v druhým díle, že je Hannah už druhá oběť (kdo je ta první, mm?) ale on byl takovej bro, že jsem si nedokázal připustit, že to byl on :-D Ke třináctému dílu musím říct, že sebevražedná scéna byla, jak to napsat, celkem síla...Viděl jsem Hannibala a spoustu jiných nechutností, ale u tohoto jsem se svíjel v křečích. Celkově i ta reakce rodičů byla perfektní a řekl bych, že 100% autentická. Nejlepší myšlenku seriálu bych asi pak vyzdvihl Alexe, o němž ten seriál vlastně celej byl, jen my, nepozorní diváci, stejně tak jeho nepozorní kamarádi, si toho v průběhu možná všímáme, ale nedáváme tomu plnou pozornost, jakou bychom měli, viz Hannah. Co víc dodat, jsem fanda, neskutečně jsem si ten seriál užíval.

btw. určitě ještě stojí za to si přečíst knižní důvody, kde třeba ten poslední dává větší smysl. V knižní předloze šla za Brycem úmyslně, aby ji znásilnil, chtěla už ten poslední důvod, ten poslední hřebík do rakve, zatímco v seriálové to bylo jakože: "Jsem na procházce, hele párty, hele jdu do bazénu, ..."


Diky za reakci.
SPOILER: [+] UKÁZAT
Ok, po precteni tveho uhlu pohledu pripoustim ze jsem asi nebyl schopen udrzet dostatecne pozornost, protoze ackoliv mi postava Alexe pripadala dost cool a casto mel hodne smysluplny dialogy, tak mi nedoslo ze to bylo o nem..

Ohledne znasilneni uz to taky dava hned vetsi smysl - i to ze to pak nechtela uplne rict tomu poradci. Naopak Justina na to mam porad jinej pohled.

Justina bych treba moc neobvinoval (proste se mu kamos hrabe v mobilu a udela picovinu - komu se to nestalo :D ) ale i pro lidi kteri jo, si za to opet muze jen sama kdyz vedela jakou ma povest atd.

Dost me taky sere ze tam nebyl duvod aby se o tom nezminila rodicum, protoze podle toho co jsem videl ji meli fakt radi (nemyslim tim jen to ze ji koupili novy auto kvuli plesu :mrgreen: ) - ani za ty ztraceny penize to nebyl zadnej extra kartac, proste klasickej hejt na neschopnost a ona hned nabyde pocit ze jim bez ni bude lip a jiny ema..

Sebevrazedna scena byla dobre propracovana a souhlasim s tim ze to byl celkem hnus, ale ani mi ji v ty chvili nebylo lito (coz by asi melo) asi tam chybel nejakej hlubokej monolog, spis mi bylo lito Claye kterej do ni byl zalaskovanej a proste najednou je v *Censored* a borec protoze je trouba ji to uz nemuze rict.



Fatlinda
Scout
Příspěvky: 13

Re: Seriály

Příspěvek#1015 » pát srp 04, 2017 5:18 pm

V pondeli uz bysme se v GoT konecne mohli dostat k nejakym vecem co nejsou jasny dopredu :D ... smutne ale asi ty jasny sahaj az do konce tyhle sezony:
SPOILER: [+] UKÁZAT
ze v dalsim dile bude bitva kde deany prepadne lanister+tarly army co se vraci do KL, zajmou jamieho a po rozhovorech s tirionem ho pusti k cercei, aby ji premluvil ke kapitulaci, coz ona neudela za zadnou cenu tak ji pak pri obrane KL jamie uskrti
pak ofc ta failed vyprava jon + brotherhood na obranu zdi, ktera budto padne nebo ji proste obejdou pres more, ktery uz pekne zamrzlo :D ...a zacne jeden velkej utek na jih


a docela by me zajimalo jestli by se drogo fakt probral kdyby ho neobetovala :D

"When the son rises in the west and sets in the east. (= son of ice and fire = jon snow umrel na vychode Castle Black a byl ozivenej na zapade) When the seas go dry and mountains blow in the wind like leaves. (zamrzly more a rozpadajici se zed) When your womb quickens again, and you bear a living child. (ze by jon preci jen zabodoval? :D) Then he will return, and not before."


ale aspon littlefinger bude donucenej k nejaky akci #finally thrilled

uz se tesim jak tirion pomuze jamiemu utict :D



Uživatelský avatar
Deggo
Knight
Příspěvky: 129

Re: Seriály

Příspěvek#1016 » pon srp 28, 2017 5:30 pm

Moje poznatky na poslední sérii GoT
SPOILER: [+] UKÁZAT
Úvodní scéna prvního dílu s Aryou skvělá, pak dlouho nic, zajímavej konec 3. dílu (High Garden + Casterlyova Skála), pak konec 4. dílu dobrá bitva. V pátým díle si bystrý divák mohl všimnout, co vlastně Lilly řekla Samovi o té anulaci (tudíž následné velkolepé odhalení ve finále nic moc).
6. dílem ale začne hlavní problém - šílená uspěchanost. GoT má na to být 12. sérieovej seriál, možná i víc. Nemůžete 6 sérií budovat nějakej děj a pak ho ve 2 dílech úplně zahodit... :-D Gendry sám řekne, že vidí poprvé sníh a pak zaběhne maratón v zimních podmínkách. NK sice může střelit po drakovi s Dany apod., ale asi chce zapůsobit na Špotákovou či co, týpek tam umrzne na zemi a všici se klepou kosou, NO ŠKODA ŽE NIKDO NEUMÍ ROZDĚLAT OHEŇ VYLOŽENĚ LUSKNUTÍM PRSTŮ, Jon se úplně nesmyslně chová heroicky, i když to nikdy před tím nedělal, následně přežije v totálně ledové vodě a totálně ledovým oblečení, Daenerys ztratí svoje "dítě" vyloženě kvůli Jonovi a 5 minut na to už si představuje na lodi jak by ho rejdila...Celkový vztah J+D jedno velké uspěchané klišé, byl skoro odpor na to koukat. :-D To, že je Jon Targaryen, se ví už delší dobu. A ten Malíček, no omg, asi nejlepší a nejzajímavější postava, a oni ho tak odstřihli. A opět problém byl v tom, že kdyby jeho plán nechali "feedit" aspon 1 celou sérii, tak by to bylo skvělý, ale oni to tak uspěchali... Abych furt jen nehejtoval, tak bych vychválil onen meeting, i když tam mohli být pár hlášek navíc, Cersei zůstala jako jediná zajímavá postava a konečně se to pohnulo s Jamiem.

Finále ničím nešokující, přímočaré, uspěchané, nelogické, občas hrozné klišé, předvídatelné - což je hlavní důvod, proč lidi koukají na Hru o Trůny, tím jak je to nepředvídatelná show to je něco speciálního. Nicméně stále koukatelné. Ale na prvních 20 minut finále minulé série nic nemá. Troufám si říct, že to bylo nejlepších 20 minut, co kdy jakej seriál mohl nabídnout. Včetně excelentní hudby.

P.S. nechápu lidi, co si stěžují na to, že drak zničil zeď nebo že Jon je Targaryen. Wtf? To s tím Jonem je snad obecně známej fakt už z knížek a jelikož v seriálu není žádnej magickej roh jak v knížkách, tak si nedokážu představit jinej způsob, jak měl NK zbořit zeď, takovýhle důvody dávat seriálu 1* jsou trochu na palici... :idiot:


Podstata podstaty je v podstatě nepodstatná.

Fatline
Retired Admin
Příspěvky: 253
Kontaktovat uživatele:

Re: Seriály

Příspěvek#1017 » úte srp 29, 2017 6:12 pm

GoT:
tak ofc to jak je to financne narocny na tvorbu jak kvuli efektum tak hercum jim dost brutalne snizuje moznosti jak casove tak scenarove... musej to proste zkrouhnout na to dlouhodobe dejove podstatny s tim ze to musi byt zpracovany i pro bezny lidi co na to jen tak koukaj a nemaj napr o RLJ ani tucha... podle me na to co vsechno musej zkloubit dohromady si to prekvapive drzi slusnou uroven oproti ostatnim serialum ktery jdou kvuli margetingu uplne do *Censored*.. samozrejme z toho upada pozitek pro hardcore fans a nepredpovidatelnost, ale porad je to o story od GRRM, ktery si v detailech potom bude kazdy moct precist v knizkach (proto podle me GRRM uz davno pracuje na Dream of Spring a s releasem Winds of Winter jen ceka az se odvysila serial :D)

S7:
SPOILER: [+] UKÁZAT
No kde zacit... prvni asi treba uvist, ze nad tim planovanim vseho stravili absurdni mnozstvi, takze jim u vseho ze zacatku davam "benefit of the doubt" a hledam alternativni vysvetleni nez zacnu blamovat, ktery jsem zatim vzdy nasel... sice skipujou dost kniznich plots (jako horn co muze znicit zed, nebo ledovy draky ve zdi atd. atd.), ale porad tam kde to jde dodrzujou validitu toho co je v knizkach

so... prvni veci, ktery je potreba si vsimnout, ze NK faking KNOWS... jakozto vytvor children of the forest urcite umi i dost z jejich magickych triku obsahujicich pouziti weirwood na farseeing nejaky udalosti jako bran (asi jen basic soucasnost, ale to staci) ... plus ovlada stotisice nemrtvych, vsemozny zivocisny druhy a nejspis vsechny muze nejen ovladat ale i pouzit jako telo (jako se bran worguje do zvirat), takze ma krapek neomezeny spionazni prostredky s undead ptakama apod...
- to ze se Jonovi dari vzdy zazracne utict a nikdo ho nikdy nezkousi skutecne zabit neni nahoda... to mu jen NK buduje falesnou sebeduveru aby ji potom moh zneuzit v bitve ve ktery skutecne o neco pujde, protoze vi ze Jon bude vudcem spojenych lidskych army, ktery budou tvorit nejvetsi prekazku... (asi se inspiroval od ramseyho :D)(plus jsou mozny nejaky ty teorie, ze NK je puvodem stark tak starky nezabiji, tam uz ty teorie jsou divoky :D)

Episode6:
- ta vanice s totalni mlhou kde je videt na par metru neni nikdy zadna nahoda, v knizkach tak jsou popisovany white walkers, protoze to je kouzelna vanice, kterou obcas vycarujou....
- uz v e5 je videt jak si NK pripravuje svuj plan na cilovym miste https://youtu.be/g9EOCXjLqH0?t=72
- je tam videt ze predtim to jezero jeste uneslo celou armadu
- kdyz je prepadne mlha a velkej medved, to nebude nahoda, ale je chce zdrzet/zpomalit/nekam nalakat..
- to samy kdo udelal na koho past v tom udolicku, kde cirou nahodou nasli bandu osamocenych mrtvych s jednim walkerem a jednim zombiekem co prezije...
- jedina jejich unikova cesta byla na to zamrzly jezero s ostruvkem ... kam je nahnala undead army... s tim ze i kdyz je dobihali, tak nebezeli primo za nima, ale hned jak byli u jezera tak je rovnou zacli obklicovat aby odtamtud neutekli
- WW a NK bezne nosej ledovy mece, ale uz kdyz zahnali "7 statecnych" na ten ostruvek, tak tam vsichni stali ready s ledovejma ostepama... hmm na co asi :D
- pak ofc zacli utok az kdyz byli draci blizko, aby daeny a draci byli zamestnany zachranou...
- ok proc nehodil ostepem po drogonovi:
a) podle me nechce zabit jona - pred hodem dalsiho ostepu poslal hromadu zombieku aby ho odklili z cesty :D
b) kdyz zabijes draka co mas na zemi, dalsi dva ti odletej = mas jen jednoho, ale kdyz hodis na toho co je blizko ve vzduchu, stihnes jeste hodit po druhym co se tu vali na zemi a muzes mit 2 draky
c) viserion byl jedinej, kteryho se potreboval urychlene zbavit protoze mu smazil vetsinu army a blizil se i k jeho walkerum

- HODNE smutna cast je, kdyz se veskery dej ve winterfellu v serii odehrava kolem starku vs littlefinger...a uz v traileru je hlaska sansy na "lone wolf dies but the pack survives", kterej absolutne spoiluje cely tento dej z konce serie, protoze je jasny z traileru ze to tam rekne...
- J+D ... kdyz si vezmu jak osamely oba jsou a ze proste musej vsechno zkratit, tak mi to prijde uveritelny, coz staci :D
- jedna vec je moct si zapalit mec, druha vec je ze nemeli nic jinyho co by jim horelo aby udelali klasicky ohnicek a mec si jentak pres noc asi drzet nebudes... a i kdyby to delali, coz mozna delali protoze to bylo preskoceny, tak by ho asi nikdo nedrzel celou noc pro toho co jim umrz :D
To ze padne zed uz bylo taky jasny docela dlouho:
"When the son rises in the west and sets in the east," = Jon padl na zapade vychode castle black a ozivili ho na zapade
"When the seas go dry" = severni more zamrzlo
"and mountains blow in the wind like leaves." = wall going down
"When your womb quickens again, and you bear a living child." = dite s jonem
"Then he will return, and not before." = Drogo se vrati... tipuju ze tak pojmenuje svoje dite, nebo se ji vrati Drogon potom co ho nekde ztrati :D

Jen trochu wtf na to Cercei dite, protoze ted je mozny ze se ta vestba na jeji smrt splni pres jeji dite a ne primo pres Jamieho


S8 - fat-style spoilers na to jak to skonci :D:

SPOILER: [+] UKÁZAT
No zacal bych taktickou analyzou.. a sedi to jak story based, tak grrm-style based..

Na severu se nam spojili vsichni good interesting characters na boj proti ultimate evil (sadly v show nemaj dost casu na rozvedeni NK a walkeru, i kdyz za nima rozhodne je vic nez se zda, vcetne toho kdysi uzavrenyho miru, kterej lidi porusili a proto ted zahajili invazi)
- prvni bych zacal tim jasnym... kdyby sli vsichni do jedny velky bitvy a zivy si stihli udelat dost dragonglass zbrani, tak NK muze prohrat, protoze obyc mrtvoly jsou dost slaby a i kdyz gianti a mrtvy zvirata budou trochu orisek, je sance je zabit dragonglass ostepama a spearama
- nicmene NK neni debil... cekal 10 000 let a zivy potrebujou dost zdroju k prezivani, typicky se rozhadaj sami mezi sebou, jsou nejednotny, maj problemy se premistovat ve velky zime... takze si s nima zahraje na honenou po severu a rozlozi je ve vsech ohledech..
- aliance hlavnich postav se sice muze jevit jako docela dream team, v tom jak se vsichni budou doplnovat... ale to jim nijak nepricaruje neco co by jim pomohlo ve valkce
- dothraki jsou podelany z kazdy magie, maj v zime ve snehu s konema bojovat proti mrtvym? - bude rychly cya
- daenerys utrpi posledni zradu z lasky (dalsi vestba z knizek) - coz bude nejspis grey worm s melisandre, ktery spolu utecou

=> overall sance na win pri pokusu o valku, very low, tipuju ze ve ctvrtym dile uz bude pulka mrtva a druha bude zdrhat na jih..

Pak tu budou pokusy o zabiti primo NK... ale co ho muze zabit?
- drak kdyz se dostane dostatecne blizko a usmazi ho? ... no s jeho anti-fire aurou a tim jak se vystavoval v s07e06 i kdyby se k nemu drak dostal, tak spis neuspeje...
- nejaky assassin, ktery do nej dostane dragonglass ostep, nebo tu valyrian steel s pridanym dragonglass kudlu? ... to je mozny, ale kurevsky nepravdepodobny s tim jak se schovava vzdy vzadu...

No pak tu mame prophecy of Azor Ahai ... neboli jak rika melisandre prince/ss/s that was/were promised... ano to slovo je neutralni vuci rodu a zaroven pomnozny, takze s muze jednat o vic lidi... asi je jasny ze to sedi jak na Jona tak na Daenerys a nejspis bude i dal sedet (oba vytahli svou nejvetsi zbran z toho ze ztratili svou lasku, Deany obetovala Droga na oziveni draku, Jon moh utict s Ygritte, ale radsi sel bojovat za nights watch kde mu umrela a on ziskal svou pozici veleni)...dalsi casti jsou jasny
- no ale pak je tu otazka, co vlastne vestby rikaj o Azor Ahai?
1) Azor Ahai v minulosti prej byl vybranej na boj proti zlu a "defeated darkness" tzn. ukoncil noc, ale neporazil NK/WW.. jen s nima domluvil nejakej mir a skoncila zima... takze vlastne nic takovyho co si lidi predstavujou
2) Co ma udelat Azor Ahai cislo 2 aka v pritomnosti? ... jediny co tam o nem je, ze se vrati hrdina co vytahne Lightbringer z ohne a bude bojovat proti temnote, ktera pred nim ma utikat (to mi skoro pripomina jako moje predpoved jak bude probihat valka na severu), ale nic o tom ze by ji porazil, maximalne tak ze mu lidi budou pripisovat to neexistujici vitezstvi jako kdysi
=> co ta cela vestba teda rika?... velky kulovy, je to jeden z dalsich manipulativnich nastroju Lord of Light, at uz je to Bran z budoucnosti nebo ne :D

Takze se tu dostavame k otazce.. kdo je teda ten, kdo ma nejlepsi vlastnosti k porazeni NK? .. kdo nepodceni svyho nepritele, dokaze hrat intriky, pred nicim se nezastavi, pripravi se na vsechno a udela COKOLIV co je potreba pro vitezstvi? ...oh yes baby ... go Cercei go!

Proc asi Mad king zesilel? ... slysel hlasy, proc by mu hlasy rikali aby palil lidi? .. ze by nahoda ze mrtvy se taky musej palit?... proc vyrobil stovky tun wildfiru pod celym kings landing a chtel ho odpalit?... jak by ho to samotnyho vubec napadlo? ...a co tu uz bylo stokrat foreshadowovany? ... ano presne tak... jedina zarucena cesta jak zabit NK a jedinej kdo je schopnej to udelat je Cercei, je nechat ho zautocit na Kings Landing a zabit si vsech milion lidi v nem... and BURN THEM ALL!!
- je to proste perfektni konec kterej se mi libi i kdyz to tak vubec nemusi byt :D



daymok25
Newbie
Příspěvky: 1

Re: Seriály

Příspěvek#1018 » čtv zář 07, 2017 11:48 am

GoT je best seriál



Uživatelský avatar
Faka
Paladin
Příspěvky: 420

Re: Seriály

Příspěvek#1019 » čtv zář 07, 2017 5:06 pm

Daymok ty jsi nejlepší. ;) jk ofc

Nějaký nový super hustokrutopřísný seriál boiz?


Obrázek SoP forever

Uživatelský avatar
razor15
Warlord
Příspěvky: 451

Re: Seriály

Příspěvek#1020 » pát zář 08, 2017 6:23 pm

Nová série Narcos, ale nový seriál zatím ee. Jinak House of cards (4/5 sérií) zatím super! Frank je psychopat na správném místě :D



Zpět na


cron

Přihlásit se  •  Registrovat