Nahrávám...

Welcome to the Deffender.eu Gaming Server!

Filmy

This section includes everything that can not be placed elsewhere.
If you need help, ask your questions here.
Fatlinda
Scout
Příspěvky: 13

Re: Filmy

Příspěvek#941 » stř čer 28, 2017 11:17 am

toz Predestination presne odpovida tvymu popisu :D

Serialy me napadaji jen Defiance, The Expanses ...Westworld si videl? :D



Uživatelský avatar
Faka
Paladin
Příspěvky: 420

Re: Filmy

Příspěvek#942 » stř čer 28, 2017 7:52 pm

Stranger Things = Americká vláda, experimenty na dětech, hlavní role fakin děcka, něco nadpřirozeného a mindfuck :D
Super 8 = Americká vláda, experiment na nějaké fakin obludě whatever, hlavní role fakin děcka a tak dále.. :D

Faka píše:Něco jako Stranger Things, Super 8. u know podobné prostředí, Amerika, 80 léta, děcka atp. :D

The Expanse - Děj se odehrává za 200 let v budoucnosti. -.-" pls :D

Jo a WestWorld sem viděl, skvělý. :like:


Obrázek SoP forever

Fatlinda
Scout
Příspěvky: 13

Re: Filmy

Příspěvek#943 » stř čer 28, 2017 9:38 pm

Tak ja nevim ktery z tech vlastnosti davas jakou vahu... a defiance je sice taky z budoucnosti ale ztvarneni je s prvkama pripominajicima spis minulost :D ....trochu jak Firefly.... ten si snad videl? :D (hlavne ve spravnym poradi, oni to odvysilali ve spatnym poradi :D )



Uživatelský avatar
Faka
Paladin
Příspěvky: 420

Re: Filmy

Příspěvek#944 » čtv čer 29, 2017 7:54 pm

whatever :D

https://www.csfd.cz/film/371615-kral-ar ... i/prehled/ Velmi mile mě to překvapilo! Skvělá hudba ♥ 9/10 pro mě


Obrázek SoP forever

Uživatelský avatar
Deggo
Knight
Příspěvky: 129

Re: Filmy

Příspěvek#945 » pon říj 16, 2017 2:03 am

https://www.csfd.cz/tvurce/2895-david-fincher/ Dám sem tentokrát celýho režiséra místo filmu. Dneska jsem viděl poslední film do sbírky, co mi zbýval, od tohoto maestra - The Game - a neskutečná palba. Ten týpek nemá jedinej špatnej film. Všechny neskutečná *Censored*. A teďkom seriál Mindhunter, mm, hřích tomu nedat šanci....


Podstata podstaty je v podstatě nepodstatná.

Uživatelský avatar
Faka
Paladin
Příspěvky: 420

Re: Filmy

Příspěvek#946 » stř říj 18, 2017 3:55 pm



Obrázek SoP forever

Uživatelský avatar
Faka
Paladin
Příspěvky: 420

Re: Filmy

Příspěvek#947 » úte pro 05, 2017 3:16 pm

A je to tu. Po roce zase přídávám mashup filmů z tohoto roku! :lol: Bylo na co se dívat :devil:



Obrázek SoP forever

Uživatelský avatar
Drifters
Retired Game Master [BG 3.3.5a]
Příspěvky: 29

Re: Filmy

Příspěvek#948 » sob lis 03, 2018 4:56 pm

Titanic



Uživatelský avatar
Deggo
Knight
Příspěvky: 129

Re: Filmy

Příspěvek#949 » sob pro 21, 2019 2:10 am

Star Wars Episode IX Spoiler
SPOILER: [+] UKÁZAT
Na to, kolik jsem na to slyšel hejtu, to byl nejlepší díl z celý trilogie. Když pominu, že obecně nemám rád postavy Finna, Rose, Poea, Generál Hux, vlastně drtivá většina je úplně nesympatická a nezáživná, a když pominu pár logických chyb (ale tak kdo v SW hledá logiku...), dále tu veškerou "velkolepost", kterou se oni snaží vytvořit... Když dále pominu 2 naprosto hlavní věci, 1. lightsaber bitvy jsou úplný trash, ale úplný - vemte si SW I - Darth Maul vs Obi-Wan a Qui-Gon Jinn - prostě víc než 15 minutová choreografie s úžasným soundtrackem, nezapomenutelnej zážitek, nebo třeba ještě delší Obi-Wan vs Anakin...Tak tady Rey hekala 3 minuty jak tenistky, všici se furt probodávali jak s kopím, no hnus velebnosti :D Druhá výtka je soundtrack - pane bože, jestli měl film 2,5 hodiny, tak soundtrack hrál snad přes 3 hodiny... naprosto nekonzistentní nonstop hrající hudba, v jednu chvíli hrál Imperial March, Rey OST a ještě klasický SW OST dohromady... No hrůza, naprosto hrůza, měli tak hodinu ze soundtracku odebrat, nebo vymyslet něco novýho :D No a i přes toto všechno je to nejlepší díl z celý trilogie, protože ty 2 předtím se už vůbec nedaly (možná posledních 30 minut z Last Jedi bylo ještě ok)...

Ale tak ono je těžký něco uplácat z hovna...at už uplácáte cokoliv sebelepšího, furt to bude hovno :-D


Podstata podstaty je v podstatě nepodstatná.

Fatline
Retired Admin
Příspěvky: 253
Kontaktovat uživatele:

Re: Filmy

Příspěvek#950 » sob pro 21, 2019 9:44 pm

My SW IX hodnoceni:

SPOILER: [+] UKÁZAT
Hlavni problem tohoto filmu je v tom, ze predchozi dily tezce srali a vylozene sami parodovali originalni star wars, ktery byly zalozeny na charakterech - dle citace george lucase - je to soap opera se spaceships... coz se u 7 a 8 dalo snist, protoze bylo zazivni se na ne koukat jakozto na vtipne parodie star wars s puvodnimi postavami/objekty, ale jejich story chces zapomenout hned potom co vyjdes z kina...

Tento film se snazil napravit story dle realneho Star Wars lore, tzn. byt hlavne o postavach... ale jelikoz predchozi dva filmy zabili vsechny stare postavy a vsechny nove postavy predstavily jako tupy panaky, co jsou nam uplne u riti, tak je asi jasny, ze ten story moc poutavy nebude, plus se tam snazili vecpat klasickou varku vtipku, ze kterych byl vtipny jen jeden, naopak se asi 5x kino ve kterem jsem byl smalo tomu jak jsou nektere sceny napsane... ocividne meli problem 1) vecpat do toho filmu vsechno co potrebovali 2) dat tam neco co by lidi vlastne i bavilo, takze je z toho jedna obrovska show specialnich efektu a akcnich zaberu, ktera je pekna pro divaky co se radi kochaji, ale utrpeni pro lidi co maji nad cim premyslet, protoze jedine nad cim jsem mel cas premyslet, je jak moc ta triologia nedava smysl.. mozna kdybych si magicky odmyslel vetsinu 8ky (v coz ocividne autori doufali) tak by to davalo smysl vetsi, ale tohle mi jen ukazovalo jak moc vsechno na tom story pojebali, proto bych radsi na celou disney triologii zapomel..

RIP Palpatine, bojoval za povest SW do posledniho dechu :D



Zpět na


cron

Přihlásit se  •  Registrovat