Nahrávám...

Přihláška na SP

Moderátor: TeamSpeak Team

Fr33kachuu
Newbie

Přihláška na SP

Příspěvek#1 » čtv lis 23, 2017 10:47 pm

Zdravím, jmenuji se Tomáš a.k.a Fr33kachuu je mi jedno jak mi budete říkat nebo psát. Měl bych zájem o pozici správce TeamSpeaku. Je mi 17 let, aktivní jsem každý den (2-4 h určitě) a komunikace v AnJ mi nedělá problém. Svůj jazyk si myslím že ovládám dobře. Rád se bavím a seznamuji s novými lidmi. Zkušenosti se spravováním TS už nějaké mám jelikož jsme kdysi zkoušeli svůj vlastní server. :)

Fr33kachuu
Newbie

Re: Přihláška na SP

Příspěvek#2 » pon pro 18, 2017 1:07 pm

:shock:

Mara
Retired Admin

Příspěvek#3 » sob pro 30, 2017 8:06 pm

Berem :) :friends:

Endru
Newbie

Příspěvek#4 » úte led 09, 2018 7:31 pm

Čau čau ^^
Jmenuju se Ondra - Endru
Let: 16
Pc/It znalost - Grafika, všeobecné znalosti
Online: 4-6h denně
Trochu té Ruštiny, a Ájina v pohodě..
Zkušenosti: Střední

G0dzila
Newbie

Příspěvek#5 » ned bře 25, 2018 7:54 pm

Ahoj,

jmenuji se Vojta neboli G0dzila, je mě 24 let. Zkušenosti s TS mám z dob vlastního serveru několik let dozadu, i když se asi všechno nepamatuji určitě si to dohledám, jelikož jsem vystudovaný IT. Na TSku trávíme spoustu času v rámci doty. Nedělá mě problém komunikaci CZ / ANG. Případné dotazy rád zodpovím :) :hippie:

G0dzila
Newbie

Příspěvek#6 » stř dub 18, 2018 10:30 pm

Bc. Vi
【ツ】Víçko
Věk: 24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » stř dub 18, 2018 11:20 pm

G0dzila píše:Ahoj,

jmenuji se Vojta neboli G0dzila, je mě 24 let. Zkušenosti s TS mám z dob vlastního serveru několik let dozadu, i když se asi všechno nepamatuji určitě si to dohledám, jelikož jsem vystudovaný IT. Na TSku trávíme spoustu času v rámci doty. Nedělá mě problém komunikaci CZ / ANG. Případné dotazy rád zodpovím :) :hippie:

Zdravím,
adminy a správce sice hledám, ale potřebuji lidi, kteří si rozmyslí co udělají. Ty jsi napsal žádost o post do tématu jiného člověka, i když je v této sekci X dalších topiků, kde každý jednotlivec píše svoje celé nové téma. Na ty posty prostě potřebuji někoho, kdo má globální přehled o všem a s ohledem na to, že v rámci TS klienta už není v podstatě žádná práce, kdy jsem 90% věcí zautomatizoval a už stačí pouze vyhazovat problémové klienty a vytvářet nové místnosti, na což ale lidi stále mám, Tě bohužel musím odmítnout. Pokud dokážeš nabídnout něco inovativního, tak to zkus jinou cestou, ne jako tuctový člověk, pro kterého mohu sáhnout kdykoliv během dne i noci a vždy si někoho takového najdu... Potřebujeme speciální lidi s inovativním myšlením, co sem mohou přitáhnout více lidí.

Vicko

༼ つ ◕_◕ ༽つ༼ つ ◕_◕ ༽つ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Víçko

Obrázek
Obrázek

SPOILER: [+] UKÁZAT
-- Založení Deffenderu - 17.7.2008 --
[Deffender Player] - od 20.9.2008
[Game Master - TBC Realm] - od 25.6.2010 do 27.11.2011
[GM Team - BG 4.3.4] - od 25.5.2012 | 12.5.2013
[Head Game Master - TBC Realm] - od 27.11.2011 do 15.8.2012
[Realm Administrátor - TBC Realm] - od 15.8.2012 do 12.5.2013
[Head Administrátor] - od nevidim do nevidim