Nahrávám...

Shadow Priest PVE (by Walenda)

walendaa
Corporal

Re: Shadow Priest PVE (by Walenda)

Příspěvek#11 » pát úno 28, 2014 10:57 pm

rozdiel je minimalny ale mate pravdu ja som hral predtym chvilu cata a tam obnovenie dotky nemalo vplyv na tickanie :roll:

Obrázek
Walenda the Insane
<Karloz´s Minion>
Hybrid Guide

2 MESIACE BANN BLOODSURGE VPICI

Skrblík
Sergeant

Příspěvek#12 » úte bře 18, 2014 8:07 pm

kde máš správnou rotačku? ty frajer :geek:

Obrázek

Skrblík
Sergeant

Příspěvek#13 » stř bře 19, 2014 4:24 pm

Mind Blast is our standard nuke and hits relatively hard for a 1.5 second cast. With a proper spec, it has a 5.5 second cooldown. Casting Mind Blast on a target that also has Vampiric Touch applied will provide you and your raid with Replenishment. In most raid settings, it's very important to make sure you're doing this at least once every 15 seconds to keep Replenishment up.
...

Obrázek

Sahell
Champion
Věk: 22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » úte dub 15, 2014 2:45 pm

hele, na low eq mi strasne kape mana (jedu do rotace i Mind Blast)
jsem 2/5 t10, ale tocim kolem 7-8k na DQ... vse jde v pohode, jen proste ta mana ne a ne si udrzet... furt cca 2min jsem suchej... nejake triky? (HoH i Shadowfienda hazu furt)
dik

bestdnbeu píše:haters gona haters

-Murge 2015-

Cmoudik
Retired Game Master [FUN Realm]

Příspěvek#15 » stř dub 23, 2014 4:21 pm

Sahell píše:hele, na low eq mi strasne kape mana (jedu do rotace i Mind Blast)
jsem 2/5 t10, ale tocim kolem 7-8k na DQ... vse jde v pohode, jen proste ta mana ne a ne si udrzet... furt cca 2min jsem suchej... nejake triky? (HoH i Shadowfienda hazu furt)
dik

No na začátku s tím moc nehneš.. jediná věc, co by ti mohla píchnout je vyměnit glyph na Dispersion za SW:P, tick ti dá 1% many. Pokud ale dáváš dispersku na CD i v boji, tak bych to moc neřešil. Navíc pokud jedeš MB, tak si zapínáš replenish a pokud i s tím kapeš na manu, tak tomu moc nepomůžeš.. Maximálně mě napadá, pokud dáváš shadowfienda někdy k začátku, tak s ním čekej až na půlku many.. dá ti přesně půlku.

Fatline
Retired Admin
Věk: 107
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » čtv kvě 22, 2014 1:29 am

Skrblík píše:Mind Blast is our standard nuke and hits relatively hard for a 1.5 second cast. With a proper spec, it has a 5.5 second cooldown. Casting Mind Blast on a target that also has Vampiric Touch applied will provide you and your raid with Replenishment. In most raid settings, it's very important to make sure you're doing this at least once every 15 seconds to keep Replenishment up.
...

Made my day...

Zpět na