Nahrávám...

Plány do budoucna?

Discuss World of Warcraft.
razor15
General
Věk: 23

Re: Plány do budoucna?

Příspěvek#11 » pon led 21, 2019 9:09 am

Wotlk je mrtvý datadisk. Každý fresh server musí mít kolem sebe neskutečný hype a musí perfektně zvládnout start a problémy, které se vyskytnou. Jde to vidět na r/wowservers. Neuvěřitelný hype kolem GD Echoes, na začátku jsem tam byl, asi 4k + hráčů a dneska je 800 v peaku, protože 1x jsou prostě moc pomalé a tuším, že nezvládli něco fixnout nebo tak něco. V poslední době se jako fresh server chytil jen Netherwing TBC. Ten sice měl problémy, ale dokázal je zvládnout za pomoci od Tauri a udělali z toho takovou show, díky které jim pak hráči byli schopni odpustit. Navíc jiný TBC server s tak kvalitním contentem prostě není, takže mají monopol, na Wotlku je to něco jiného. Tam stabilní servery jsou, paradoxně však ty nejvíc p2w bez nějakého developmentu, prostě jen stagnující servery, kde pár manažeris dojde večer zaflexit v zakoupeném full ICC HC/VIP gearu.
Restart Deffenderu tu už byl, ale jak rychle začal, tak taky rychle skončil. Dneska na start kvalitního serveru prostě potřebuješ strašně moc úsilí a stejně výsledek není vůbec jistý, lidi jsou dnes mnohem náročnější než byli před 5-8 lety (pamatuje někdo na Deffender FUN, kde oficiální taktika na Malygose byla repentance od paladina a pak jen bušit? :D).

ObrázekObrázek
„Music is my religion and club is my church.“ #Kryder

zool
Scout

Příspěvek#12 » pon led 21, 2019 10:16 am

Jasný, je to shit no. Každopádně koukám třeba na warmane a jsem celkem šokovaný z toho počtu hráčů co tam mají. To jakože for real, 20k+- denně? Má cenu to tam zkoušet? Já jsem to před pár lety zkoušel (asi 2014) a bylo to tam takové ehm ehm, random dungy myslím nešly, lol. Fúze s arena tournamentem se, příjde mi, taky moc nepovedla. Zrovna čekuju ten reddit, je tam toho nějak moc. Nějaké tipy, kde si solidně zahrát? Třeba nějaký pvp instant?

PS: Já jsem na funu nikdy moc nehrál :D

EDIT: Co vůbec Onebit, Mystery a další praotcové? Ti se na to vybodli kdy? Nějaké bližšší info o osudu serveru?

Start hraní na deffu: ještě někdy na základce, +- 2008/2009.
Update: 17.1.2019: Po X letech návrat zpět na mrtvý deffender
Kdo mě z fóra zná, tak ví. Stará crew: Mazkon, Mara, Existence, Lockey, a mnoho dalších, za boha už si nemůžu vzpomenout. Ingame jsem byl znám jako Killabeez

razor15
General

Příspěvek#13 » pon led 21, 2019 11:14 am

Na redditu je seznam serveru podle expanze (https://www.reddit.com/r/wowservers/com ... rver_list/)
Vidím tam teda 4 instanty, na žádném z nich jsem nehrál krom Warmanu. Šak zkus a uvidíš, třeba se ti nějaký bude líbit. Ale já už to mám asi 4 roky vkuse tak, že nainstaluju Wotlk, hraju 1-2 týdny po různých serverech a pak to odinstaluju, protože nikde nejsou hráči a content je furt ten samý dokola.

ObrázekObrázek

zool
Scout

Příspěvek#14 » pon led 21, 2019 1:42 pm

Koukám koukám, ten classic wow s 6k lidma online, masakr.Hrál jsem aktivně ještě ke konci střední, což je rok 2014, to jsem na twinu expil huntera. Občas zajdu zpátky na twin, mám tam palu s jakžtakž gearem (s10 "basic", elite už je za honory), ale nevím, už mě to asi tak jako dřív nebere. Hlavně s dayjobem a dalšíma koníčkama je absolutně nemyslitelné, že bych třeba začal někde expit :D

Kdo mě z fóra zná, tak ví. Stará crew: Mazkon, Mara, Existence, Lockey, a mnoho dalších, za boha už si nemůžu vzpomenout. Ingame jsem byl znám jako Killabeez

Ing. Vi
【ツ】Víçko
Věk: 25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » pon led 21, 2019 4:49 pm

zool píše:EDIT: Co vůbec Onebit, Mystery a další praotcové? Ti se na to vybodli kdy? Nějaké bližšší info o osudu serveru?

S těmi jsem v podstatě denně v kontaktu... paříme PUBG, RoE, Factorio etc. :geek: A ne, nebudou se vracet k WoW. :grape: Projekt existuje 10 let a cca před 5,5 lety už oba tři byli pryč.

༼ つ ◕_◕ ༽つ༼ つ ◕_◕ ༽つ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Víçko

Obrázek
Obrázek

SPOILER: [+] UKÁZAT
-- Založení Deffenderu - 17.7.2008 --
[Deffender Player] - od 20.9.2008
[Game Master - TBC Realm] - od 25.6.2010 do 27.11.2011
[GM Team - BG 4.3.4] - od 25.5.2012 | 12.5.2013
[Head Game Master - TBC Realm] - od 27.11.2011 do 15.8.2012
[Realm Administrátor - TBC Realm] - od 15.8.2012 do 12.5.2013
[Head Administrátor] - od nevidim do nevidim

[Facebook Head Administrátor]
[TeamSpeak Head Administrátor]

Bonbary
Retired Game Master [BG 3.3.5a]
Věk: 21

Příspěvek#16 » úte led 22, 2019 3:21 pm

Uz to tu jdu obnovit :rofl:

Obrázek

SPOILER: [+] UKÁZAT
[retired Game Master - BG realm]
[retired Event Master - BG realm]
[retired Chat Master - BG realm]

[retired Event Master + Game Master - FUN realm]

[retired Moderator]

zool
Scout

Příspěvek#17 » stř led 23, 2019 10:20 am

Hustě!

razor15
General

Příspěvek#18 » stř led 23, 2019 10:34 am

Bonbary_ironie=1
if zool ironie=0
razor15_text="Bonbary to myslela ironicky"
if zool ironie=1
razor15_text=0

ObrázekObrázek

Johnpwns
Newbie

Příspěvek#19 » ned led 27, 2019 11:47 pm

Partička okolo Zia, Mosera a spol. to obnovila "přes určitě neukradenou deffender db" :D :D :D

Fatline
Retired Admin
Věk: 107
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#20 » pon led 28, 2019 12:55 am

moser s tim nemel nic spolecnyho, nic z defu ukradenyho nebylo, clovek vygooglil core mnohem funkcnejsi nez co tady kdy byla tak to pustil na 2 tydny co mel volno, hralo tam 80 lidi a pak to umrelo :D

Zpět na